Całkiem nowe oblicze cyfrowych aparatów!

Wszyscy wiemy, że w świecie elektroniki co pół roku rodzi się nowość, ale to co wprowadziła na rynek amerykańska firma STARKEY – pionier w świecie aparatów słuchowych to już nie jest nowość.

To absolutna rewolucja! Zaczyna się nowa era w świecie aparatów słuchowych. Nowe cyber milenium. XXI w to czas nowych odkryć w cybermedycynie. Wystarczy połknąć małą kapsułkę z kamerką, by na ekranie monitora móc obserwować wnętrze przewodu pokarmowego pacjenta. Mamy glukometry, które poprzez aplikację wysyłają informacje do lekarza. Żyjemy w świecie w którym technologia podąża za naszym aktywnym życiem, a czasem nawet je wyprzedza o krok.

Tak jest w przypadku najnowszego osiągnięcia w dziedzinie aparatów słuchowych. Firma STARKEY ogłosiła premierę najnowszego inteligentnego aparatu słuchowego o adekwatnej nazwie iQ.
Rewolucyjny system precyzyjnych mikrofonów zapewniających wrażenia dźwiękowe o cechach dolby surround. Specjalne algorytmy w procesorze zapewniają użytkownikowi całkowicie pełne doznania dźwiękowe. Wzmocnione zostało poczucie kierunku z którego dochodzi dźwięk, co ma ogromne znaczenie np. u dzieci, które funkcjonują w środowiskach w których dźwięki dochodzą ze wszystkich stron (przedszkole, szkoła). Aparaty iQ dzięki najnowszym osiągnięciom amerykańskich naukowców zapewniają komfort i doskonałe słyszenie nawet w głośnym otoczeniu.

Zaczyna się nowe cyber milenium. Samochody uruchamiają się kiedy podchodzi do nich właściciel, telefony rozpoznają twarz, a najnowsze aparaty iQ STARKEY mówią do nas informując o zmianach baterii, programów czy umówionej wizycie. Zatem ołówek i notes można schować do szuflady. Oczywiście nie będę pisać tu o takich rzeczach jak wodoodporność tych aparatów i systemy rehabilitacji szumów usznych u pacjentów, którzy cierpią na nieustanne szumy i dzwonienia w uszach, bo to w aparatach STARKEY jest od lat już prawie normą. Jednakże łączność z telefonem komórkowym i bezprzewodowe przesyłanie dźwięku najwyższej jakości z urządzeń audio do aparatów słuchowych sprawia, że przestają to być już tylko aparaty. To najnowszej generacji bezprzewodowe słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku. Słuchawki, które można wziąć na trening i nie męczyć się z kablami, pałąkami plątającymi się z tyłu głowy. Słuchawki indywidualnie wykonane na miarę z ucha co oznacza, że nie wypadną i nie zgubią się nawet na najcięższym treningu.